Září 2011

Sandara II 2.část - Skryté jizvy

27. září 2011 v 14:15 | Saanma |  Sandara

Každý příběh nějak začíná a nějak končí. Jak končí ten můj? Jak začal? Nevím, zdali to vědět vůbec chci.
Čekali jsme až přejde čtrnáct dní, během toho jsme se pokoušeli najít dostatečnout potravu pro nás v lese. Byl sychravý listopad, opadavé stromy opadli už pžed týdnem a vítr nabral na své síle. Každá z nás pochopila, že takhle to tu moc dlouho nemůžeme vydržet. Nejistota přístřešku a tepla, nám brala i ty poslední síly.

Sandara II1.část- Já existuji

24. září 2011 v 13:00 | Saanma |  Sandara


Ačkoliv jsem neočekávala tak velkou bezmoc, přesto se dostavila. Stála jsem nad přesně rok starým hrobem, hlína nebyla ani pořádně suchá, byla mokrá stejně jako toho šedivého večera, když jsem ji uloživla k věčnému spánku. Tenkrtá, jsem ani moc nechápala co se dělo, nyní? Raději bych se vrátila k nevědomosti.

Upřímně, velmi ráda bych ten kus života jakkoli vymazala."Nelze to, nuže vztyč hlavu a nes se jako motýl.", přistihla jsem se jak navzdory svému chápání jsem řekla větu nahlas. Říkala mi to, ona to věděla, věděla, že ji čeká smrt jako ostatní.
"Jsi tu a vždy tam zůstaneš.", poklepala jsem si na místo kde leží srdce. Tlukoucí,krvavé srdce ale, ne zleca již tak šťastné. Ne jako předtím.

Sandara - něco o postavách

23. září 2011 v 18:22 | Saanma |  Sandara

Neohlášený návrat, ale přeci jen, ne?
Doufám, že tu ještě pár lidí je, co by četli toto.Snad. Každopádně, někteří z mé třídy a či snad školy to pochopí a hlavně spatří v oněch postavách kus sebe. Je totiž věnované hlavně jim, i těm, kterým zrovna dvakrát nefandím.

Takže, zpět k mému novému projektu.
Rozhodla jsem se ze své strany trochu experimentovat a některé z vlastností trochu víc vyzvednout, než-li druhé. Proto prosím se na mne nezlobte, když z vás udělám obra, protože jste trochu větší než ostatní, ano? Díky.


No, no, no this more...

2. září 2011 v 20:36 | Saanma |  Příběhy
Yes, no more this my stupid..agrr...

Musím souhlasit s mým anglickým já, nejde to takhle dál...
Ničím sebe, tohle vše...
Prostě začít to postačí, ne? Tak, tedy začneme. :)