Srpen 2016

Co je bůh

30. srpna 2016 v 14:23 | Saanma |  Články z mé hlávky
Nevím kolik náboženství dohromady existuje, domnívám se, že každý máme sám pro sebe nějakou upravenou verzi, která není stejná jako někoho jiného. Možná proto o tom lidé moc nemluví, nedokážeme se na té definici přesně shodnout, neexistuje skupenství názorů, které by se všechny shodly. Každý máme jinou hlavu, jiný pohled na věc a to je dobře, protože jedna perspektiva je omezující. Každý potřebuje vidět něco jiného, cítit něco jiného a od toho, co vidíme a víme se to odvíjí.

10.kapitola - Kletba (AT)

29. srpna 2016 v 23:26 | Saanma |  After them

Nemůžu nic říct. Budu se v tom sama topit. Ulehla jsem, jakmile to bylo možné. Dnes neusnu. Voldemort. Jedna věc je číst o tom, druhá je v tom žít. Docela mi teď ten příběh přepadal jako horor, životní horor.
Jaké to musí být pro rodiče, když zjistí, že jejich potomci jsou v nebezpečí? Já bych z toho zešílela. Pustila jsem si sluchátka na plné pecky a přestala vnímat svět.

Tohle je zlé. Ani nevím jak říct, že je to zlé.

Pes a jeho život

28. srpna 2016 v 9:14 | Saanma |  Deník
Během prázdnin jsem si osvojila spát do osmi hodin, někdy i déle a na myšlenky rázu "neměla bych se stydět, když vstávám tak pozdě" jednoduše kašlu. Mám prázdniny. Tohle byly poslední prázdniny před vysokou maturitou, před ukončením studia, pro mě poslední možnost trochu si užít toho, co je. Brigáda mi nevyšla, protože si našli někoho jiného, kdo nemusí s rodinou odjet na dovolenou. No, vždyť je to jedno, stejně člověk stráví většinu život v práci, tak není, kam spěchat.