Apel

17. března 2018 v 18:44 | Saanma |  Články z mé hlávky

Někteří lidé vás mohou neskutečně namotivovat, dokázat vám, že chcete něco víc a že je dobře, že chcete něco víc. Někteří lidé ve vás probudí tu stránku, která chce žít, chápat a objevovat.


Je to jako by na vás dýchl život a vám se rozzářily oči. A nemusí to být člověk, který má být jakýmsi niterným interestem. Ne, stačí, že je to člověk, který je sebevědomý, který je vám tak podobný až vás to děsí. Do téhle doby jsem tohle nepoznala, že bych se s někým poznala a pak jako by se zapálila prskavka a já pochopila věci, které mi byly na dosah, přesto v jisté dáli...

Lidé jsou drahokamy. Některé dokážete ocenit až s časem, kdy nevíte, jak dlouho takové poznávání může trvat. Někdy člověka znáte sedm let a stejně jej neznáte dostatečně. Pořád se mi vrací ta příhoda s mou údajnou kamarádkou, kdy jsem věřila, že ona bude jedna z těch lidí, co mém boku zůstanou. Nemohla jsem se více splést.

A pak náhle zničehonic poznám člověka, který mi sedne, sedne do slova a do písmene. Od té největší blbosti po ty nejdůležitejší věci. A vlastně mi nesedne úplně, protože o všem jednoduše vědět nemohu. I tak se stalo, že jsem se lidské bytosti dokázala otevřít během pár hodin a to se prostě nestává.

Chci jen tedy v krátkosti apelovat - choďte ven, jděte k lidem, protože nevíte, kteří lidé vás zavedou k lidem, kteří vám sednou. Nikdy nevíte. Choďte, protože i ten největší introvert potřebuje přátele. Neříkám, že je to jednoduché, že je to všechno jen krásné, ale je to něco, co v životě jednoduše potřebujete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 17. března 2018 v 19:46 | Reagovat

Je moc fajn že jsi našla spřízněnou duši, přeji ať ti to vydrží!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama